A+ R A-


Kochasz muzykę i przez życie idziesz przebojowo? Uwielbiasz się bawić i poznawać nowych ludzi? Marzysz o ciekawym życiu?

19 czerwca w klubie Explosion telewizja iTV świętować będzie swoje 11 urodziny. Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00, a wystąpią: Kalimero, Next, Respect, Rafta, a gwiazdami będą: polska formacja MAXX DANCE oraz pochodząca z Ukrainy Kamaliya, zwana Ukraińską Lady Gagą. Bilet kosztuje tylko 10 zł!

Znana telewidzom z programu "Must be the music" PAMELA, właśnie zaczęła promować swój debiutancki klip do piosenki "Co tak siedzisz".

W dniu dzisiejszym, czyli w piątek 27 września 2013 r. odbędzie się premiera debiutanckiego singla uczestniczki programu "Must Be The Music" w telewizji Polsat – Pameli. Singiel nosi nazwę "Co tak siedzisz".

W latach 90-tych muzyka disco polo była bardzo popularna. Stała się jednym z kół zamachowych pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej, czyli Polsatu. Disco Relax czy Disco Polo Live to programy, które przyciągały przed telewizory licznych widzów. Shazza, Bayer Full, Top One, Akcent, Classic i inni zyskali olbrzymią popularność właśnie dzięki tym programom. Jednak oba programy zniknęły z anteny w 2002 roku ze względu na niską oglądalność.

Zespół Next zaprezentował kolejną muzyczną premierę. Tym razem jest to piosenka „I ty, i ja”.

Robert Klim wraz z zespołem Spike nowym teledyskiem promuje piosenkę „Na imprezie”.

Duet Bartka i Pauliny, tworzący formację Forti, nagrał kawałek „Dlaczego serce moje płacze”.

Gwiazda muzyki disco polo Marcin Miller postanowił sprawdzić się na nowym polu.

Grupa Freaky Boys nagrała nowy teledysk.

Stron 1 z 54