A+ R A-


11 urodziny iTV – Twojej Disco Stacji

19 czerwca w klubie Explosion telewizja iTV świętować będzie swoje 11 urodziny. Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00, a wystąpią: Kalimero, Next, Respect, Rafta, a gwiazdami będą: polska formacja MAXX DANCE oraz pochodząca z Ukrainy Kamaliya, zwana Ukraińską Lady Gagą. Bilet kosztuje tylko 10 zł!


Po koncertach muzykę do dalszej zabawy zapewnią DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Podczas imprezy nagrywany będzie program Disco Tour, który zostanie później wyemitowany na antenie telewizji iTV.

Warto dodać, że przed urodzinami iTV zyskała nowe hasło, które obecnie brzmi „Twoja Disco Stacja”. Odpowiada ono aktualnym trendom muzycznym, obecnym w ramówce stacji.

KAMALIYA
Kamaliya to ukraińska piosenkarka, aktorka i modelka. Gwiazda o niezwykłym głosie gra również na skrzypcach i sama komponuje swoje utwory. Pierwszy album "Techno Style" wydała w 1997 roku, drugi – "Is It Love" w 1999 r. Jej muzyczny styl, który miał swe korzenie w połączeniu klasyki i folku, ewoluuje w kierunku muzyki dance. W 2008 r. Kamaliya zdobyła tytuł Mrs World (Zamężnej Miss Świata). Obecnie gwiazda koncertuje promując swój najnowszy album „Club Opera”.
www.kamaliya.co.uk

MAXX DANCE
Choć MAXX DANCE istnieje dopiero od 2008 r., zarówno Darek „DJ DARIO”, jak i Bartek mają sporo muzycznych dokonań. To właśnie oni współtworzyli zespół MEGA DANCE, z którym wydali trzy płyty i nagrali takie hity jak: „Ewa odeszła”, „W dyskotece (Zaproś Mnie Do Swego Domu)”. Zespół ma na swoim koncie debiutancki album pt. „Wszystko Co W Nas”, na którym znalazło się dużo energicznej muzyki, wiele nowoczesnych brzmień i nie zabrakło takich hitów jak: „Żar Miłości”, „Przeznaczenie (Serce Moje Zabrałaś)”.
www.maxxdance.pl

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Stacja codziennie prezentuje m.in. program Discostacja – czyli kultową audycję nadawaną od ponad 7 lat. Znaleźć w niej można codzienną garść nowości, poprzetykaną starszymi przebojami, newsy ze świata muzyki Disco Polo i Dance. Program jest nadawany na żywo z różnych miejsc w Polsce i na świecie – emisja od poniedziałku do piątku, od 16.00 do 17.00, powtórka od poniedziałku do piątku od 11.00 do 12.00.

Źródło: iTV