A+ R A-


Już w następną sobotę - 17 sierpnia 2013 roku w Amfiteatrze w Mrągowie odbędzie się największa mazurska impreza, czyli Mazurska Gala Muzyki Tanecznej - Disco pod Żaglami.

Już za niecały tydzień, w dniach 26-27 lipca 2013 r. w ostródzkich Czerwonych Koszarach odbędzie się jubileuszowy, XVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej. Po raz kolejny na scenie spotkają się najwięksi artyści muzyki tanecznej w Polsce.

Już jutro, czyli 16 kwietnia w olsztyńskim klubie Grawitacja (ul. Żołnierska 14B) odbędzie się IX Olsztyńska Gala Muzyki Disco-Polo.

Szykuje się kolejna impreza z cyklu Vanila Disco. Tym razem zapraszamy wszystkich do klubu Krąg w Białymstoku, gdzie już w najbliższy piątek, czyli 5 kwietnia o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert gwiazd disco polo.

Już 20 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się impreza, która ucieszy wszystkich miłośników muzyki disco polo.

Już w najbliższą sobotę w (8 lutego) w białostockim Klubie Rozrywki Krąg odbędzie się walentynkowa impreza z cyklu Vanila Disco Polo Party.

"Sylwestrowy koncert Polo TV"- impreza pod takim tytułem odbyła się w sylwestrowy wieczór w klubie Scorpio we Wnorach Wiechach koło Zambrowa na Podlasiu.

Z początkiem roku Paweł Jasionowski rusza w Polskę z promocją swojego najnowszego albumu "Viva Polonia".

Kilka dni temu zespół Weekend gościł w wyszkowskim klubie Mozi. Zabawa była przednia.

W tym roku w Mościbrodach koło Kielc miał miejsce II Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia, podczas którego występowały zespoły nienależące raczej do najwyższej ligi disco polo.

Stron 1 z 4