A+ R A-


Zbliża się Mazurska Gala Muzyki Tanecznej – Disco pod Żaglami

Już w następną sobotę - 17 sierpnia 2013 roku w Amfiteatrze w Mrągowie odbędzie się największa mazurska impreza, czyli Mazurska Gala Muzyki Tanecznej - Disco pod Żaglami.


„Muzyka taneczna bije rekordy popularności – mówi Krzysztof Majkowski, organizator Gali. - Nieustannie zyskuje nowych fanów, także z młodego pokolenia, dla których pozamuzyczne konteksty tego gatunku przestały być istotne. To muzyka dla ludzi, którzy dostrzegają w niej to, co szczególnie w wakacje jest dla nas najważniejsze - radość z beztroskiej zabawy!”

Program będzie składał się z dwóch części. Pierwsza to największe mazurskie wakacyjne przeboje, m.in.: "Wróćmy na Jeziora", "Augustowskie noce", "Beata z Albatrosa", "10 w skali Beauforta", "Córko rybaka", "Gdzie ta keja" i wiele innych.

W drugiej części koncertu nie zabraknie takich rewelacji jak Hity Gwiazd Disco Polo - "Ona tańczy dla mnie", "Jesteś szalona", "Bierz, co chcesz", "Królowa Nocy".

Na scenie wystąpią takie gwiazdy muzyki disco polo jak: Boys, Weekend, Shazza, Skaner, Akcent, Classic oraz Stachursky, Rudi Schuberth i Wały Jagiellońskie, Czarno-Czarni. Transmisję z koncertu przeprowadzi telewizja Polsat - 17 sierpnia 2013 roku od godziny 20.00.

Są jeszcze bilety. Można je nabyć na eBilet.pl (TUTAJ) oraz w CKIT w Mrągowie w cenach 60 zł, 90 zł i 120 zł

MCK / rolnicy.com